Towarzyszenie innym w przeżywaniu porażek to niezła jazda!

Z rozmowy z Joanną Chmurą dowiecie się, jaki wpływ ma rozmowa o przeżywanej porażce na osobę, która ją poniosła oraz na drugą osobę, która ją w tym przeżywaniu wspiera. Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo, zrealizowanego w ramach Dnia Porażki 2020 [v].

Dzień Porażki 2020 został przełożony na lepsze czasy. Ale nic straconego!

Nasi Prelegenci dalej inspirują i pomagają w budowaniu silnych, sprawnych, zwinnych organizacji, opartych na zaufaniu, szacunku i współpracy. Zespołów umiejących właściwie reagować na pojawiające się wyzwania czy pojawiające się problemy. Potrafiących wykorzystać swoje doświadczenia – z sukcesów i porażek – do nieustannego usprawniania działania.

Jak mówi sama Joanna Chmura – przechodzenie przez trudności, większe czy mniejsze, to umiejętność, którą można rozwijać, mierzyć i obserwować. To umiejętność, której potrzebują nie tylko pracownicy ale być może przede wszystkim liderzy, menadżerowie i właściciele firm. Towarzyszenie swoim ludziom w przechodzeniu przez to, co trudne wymaga siły, odwagi i empatii. I o tym właśnie będę mówić: Jak pozwalać sobie i innym na porażki? Jak się z nich uczyć? I jak przy popełnianiu błędów nie przestawać lubić siebie i innych?

Zainteresowani? Już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia fragmentu nagrania wideo, zrealizowanego w ramach Dnia Porażki 2020. A więc:
? Co powinno a co nie może wydarzyć się w trakcie takiej rozmowy?
? Jak (nie)przeprowadzić takiej rozmowy?
? Dlaczego przeżywanie porażki podobne jest do żałoby?
? Co się z nami może stać, jeśli dobrze nie przeżyjemy porażki?
? Czego warto szukać w tragicznych porażkach?
? Dlaczego sarkazm jest „fe”?


Link do artykułu, o którym wspomniano kilka razy w wywiadzie: https://www.wysokieobcasy.pl/Instytut/7,163393,24375918,w-obliczu-porazki-musimy-usmiercic-swoj-idealny-wizerunek-akceptacja.html


[banner id=”5194″]