08. Iga Jendrych: Szukaj szans w trudnościach, a nie trudności w szansach

Jak nie popełniać porażek w kontaktach z osobami z niepełnosprawnościami (OzN)? Pandemia globalną porażką, ale czy dla wszystkich? Czy trzeba mówić, żeby rozmawiać? Czy niepełnosprawność ma jakieś pozytywy?

Iga Jendrych

Specjalista Komunikacji i Edukacji CSR w LOTTE Wedel

Od początku swojej drogi zawodowej działa w obszarze HR. Na własnym przykładzie oswaja ludzi z niepełnosprawnością i otwiera organizacje na osoby z niepełnosprawnościami (w skrócie OzN). Pracowała w branży gospodarowania odpadami, konsultingowej oraz organizacji pozarządowej.

Absolwentka wydziału Psychologii, a także studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej w Warszawie. Laureatka Mazowieckiej Lady D. 2019 im. Krystyny Bochenek w kategorii Życie zawodowe. Autorka fanpage Kobieta na Barykadach.

Od 2021 roku związana jest z Wedlem, gdzie lideruje Programowi #CzekoSprawni, dedykowanemu zwiększaniu zatrudnienia OzN oraz edukacji w tym obszarze. Orędowniczka hasła „Szukaj szans w trudnościach, a nie trudności w szansach”, które jest jej mottem życiowym.


reklama własna