11. Magda Żekiecka-Turowska, Marek Wikiera: Uczenie się na błędach w firmie BFI

Magda Żekiecka-Turowska

liderka zespołu sprzedaży w BFI®

Po przebranżowieniu z FMCG, od 2018 roku pracuję w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).

Zarządzam działem handlowym gdyńskiej firmy BFI®, która ma 11 lat, specjalizuje się w transporcie ładunków neutralnych, biomasy, odpadów i kontenerów morskich, generując 100 milionów złotych obrotu rocznie.

W pracy i w życiu jestem optymistką i wulkanem energii, promotorką naturalności i autentyczności, radości z podejmowanych działań. Entuzjastycznie pochodzę do lingwistyki biznesu/sprzedaży oraz dobrej komunikacji, której osią jest człowiek.

Ciągle pracuję nad rolą menedżerki, stawaniem się o 1% lepszą w zakresie wrażliwości, wsłuchiwania się, uważności i dawaniu przestrzeni, tak, aby każdy członek zespołu był w stanie komfortowo określić, jakie cele realizuje i w oparciu o jakie wartości działa.

Uwielbiam wiedzę geopolityczną, książki popularnonaukowe oraz reportaże, odkrywam czar audiobooków.

Relaksuję się pisząc i wyklejając zdjęciami kroniki córki i syna, które mają być dla Nich kapsułami czasu. Często ze wzruszeniem łapię się na tym, że mój mąż Michał, choć ma inny charakter, myśli w danej chwili o tym samym, o czym ja.

W ostatnim czasie mocno uświadamiam sobie, że proste prawdy, proste konstrukcje i uniwersalne wartości są gwarancją, że „the dots will somehow connect in the future” (S.Jobs).

.

Marek Wikiera

przedsiębiorca, mentor, pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów

Przedsiębiorca, który od ponad 20 lat tworzy projekty biznesowe. Zasiada w zarządach spółek z branży usługowej i nieruchomości.

Działa również jako mentor, trener mentalny i mówca inspiracyjny. Pomaga właścicielom firm, menedżerom, liderom przekraczać granice i szybciej osiągać cele w biznesie, karierze, życiu osobistym. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje, motywuje i zaraża energią do działania. A czasem tylko słucha.

Marek o sobie: „Jeżeli znajdziesz się w mojej strefie rażenia, nie pozwolę Ci odpuścić!”

Jest pasjonatem ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku – 4 Deserts – morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata – Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda – umieszczony przez magazyn THE TIME na 6 miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych człowieka.

Jest współautorem książki „Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.”


reklama własna