18. Agnieszka Łądka-Barańska, Malwina Puchalska-Kamińska, Anna Dąbrowska: Job crafting. Obalamy mity o szczęściu w pracy.

Masz wrażenie, że świat oszalał na punkcie szczęścia w pracy? Rady typu „wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu” nie trafiają do ciebie (bo już wybrałeś/aś i jednak pracujesz)? Chcesz dobrze czuć się w pracy i podejść do tego z rozsądkiem?

Chcesz dobrze czuć się w pracy i podejść do tego z rozsądkiem?

Jeżeli odpowiesz tak na powyższe pytania twierdząco to zapraszamy cię do rozmowy o job craftingu – naukowej metody zwiększania poczucia sensu w pracy.

Podczas naszej rozmowy między innymi obalimy mity związane ze szczęściem w pracy i pokażemy, że praca nie musi być krainą obsypaną brokatem i pełną jednorożców.

Malwina Puchalska-Kamińska

Badaczka poczucia sensu pracy

Psycholożka, trenerka biznesu, wykładowczyni.

Członkini European Association of Work and Organizational Psychology i Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej.

Współzałożycielka Job Crafting Polska – organizacji promującej w pracy takie wartości jak autonomia, odpowiedzialność i poczucie sensu.

Prowadzi szkolenia dla kadry managerskiej i pracowników działów HR z zakresu dbania o zaangażowanie pracowników.

Agnieszka Łądka-Barańska

ekspertka Job Crafting

Współautorka pierwszej książki na temat job craftingu w Polsce.

Psycholożka, badaczka, doktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi badania naukowe w obszarze proaktywnych zachowań pracowników.

Jest współzałożycielką Job Crafting Polska, gdzie zajmuje się propagowaniem w Polsce nowej metody budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy – Job Crafting.

Projektuje pozytywne interwencje psychologiczne dla biznesu i edukacji ukierunkowane na wzrost m.in. poziomu zaangażowania, poczucia współodpowiedzialności w pracy.

Prowadzi warsztaty pokazujące jak zadbać o własny dobrostan w pracy i jak systemowo podejść do tworzenia warunków w organizacji, które zwiększają zachowania proaktywne pracowników i pracownic w tym kierunku. 

Anna Dąbrowska

Trenerka mentalna i coach, certyfikowana trenerka gry Podróż Bohatera®, pasjonatka fotografii w rozwoju, właścicielka w Skrzydła Pracownia Zmian.

Dziś jako trenerka mentalna i coach kobiet pragnących od życia więcej, towarzyszy im w drodze do siebie, po więcej życia w życiu. Pracuje z kobietami – liderkami, które porzuciły SIEBIE dla świętego spokoju, bo tak było lepiej dla dzieci, męża, współpracowników. Zostawiły SIEBIE, bo nie mieściło się w tym co konieczne i potrzebne, nie było ich samych na liście „TO DO”.

Wierzy, że gdy się zatrzymasz i wsłuchasz w siebie, dotrzesz do samej siebie. Do tego miejsca w Tobie, które jest źródłem siły, zaufania do siebie i odwagi, by realizować trudne rzeczy. By dokonywać właściwych wyborów oraz podejmować odpowiednie decyzje. By brać odpowiedzialność za siebie i swoje życie. By obdarowywać sobą innych. I żyć szczęśliwiej. I mieć WIĘCEJ ŻYCIA W ŻYCIU.

Pracuje indywidualnie i warsztatowo, online i stacjonarnie w Gdańsku. Realizuje swoje autorskie programy, najnowszy Uchwyć Nieuchwytne – projekt realizowany w oparciu o fotografię i rozwój osobisty.


reklama własna