19. Kasia Syrówka, Anna Dąbrowska: Jak korzystać z talentów Gallupa, by były naszym potencjałem i nas wspierały?

Podejmujemy temat jak ważne jest rozpoznanie swoich talentów i co zrobić by były one w blasku i nas wspierały.

Talenty według Instytutu Gallupa to lista cech, które posiada każdy z nas, są one uszeregowane w różnej kolejności. Każdy talent ma swoją jasną i ciemną stronę, co powoduje że mogą być w blasku lub cieniu.


Rozmawiamy o tym, co oznaczają wybrane talenty? kiedy mówimy o tym, że talent jest w cieniu? Poruszymy również kwestię, co to znaczy, że właśnie z tego powodu doświadczyłam porażki?

Kasia Syrówka

CEO w Syrowka.com

„Nazywam się Kasia Syrówka.

Jestem akredytowaną mentorką rozwoju talentów i drogi zawodowej z akredytacją EMCC na poziomie Practitioner level® oraz certyfikowanym Coach Gallupa®, a także facylitatorką modelowania stanowiska pracy, metodyki Job Crafting.

Jednocześnie jestem praktykiem biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i konsultingu biznesowym.

Doświadczenie zdobywałam w małych i średnich firmach oraz w międzynarodowych korporacjach, a także prowadząc własne firmy. Teraz rozwijam swój biznes Syrowka.com.

Specjalizuję się w podnoszeniu dobrostanu pracowników w miejscu pracy, wykorzystując do tego kilka narzedzi tj. badanie Gallupa, metodykę Job Crafting, prace na przekonaniach itd.

Dodatkowo jestem ekspertką ds. budowania programów mentoringowych/talentowych (akredytacja EMCC PMQA oraz IPMA), Assesorką programów mentoringowych w EMCC (na Europę), 

Opiekunką merytoryczna programu mentoringowego przy Fundacji Liderek Biznesu (ponad 500 uczestników).

Doświadczenie swoich własnych poszukiwań zawodowych przełożyłam na pomoc ludziom w ich sytuacji zawodowej. 

Pomagam rozwijać swoją drogę zawodową w oparciu o talenty, dzięki czemu rośnie i człowiek i biznes.

Inspiruję w wyborze przemyślanej drogi zawodowej. Wspieram ludzi w odkrywaniu ich potencjału, pomagam podnieść ich poczucie wartości i wspieram w zwiększaniu efektywności i realizacji celów zawodowych!”

Anna Dąbrowska

Trenerka mentalna i coach, certyfikowana trenerka gry Podróż Bohatera®, właścicielka w Skrzydła Pracownia Zmian

Trenerka mentalna i coach, certyfikowana trenerka gry Podróż Bohatera®, pasjonatka fotografii w rozwoju, właścicielka w Skrzydła Pracownia Zmian.

Dziś jako trenerka mentalna i coach kobiet pragnących od życia więcej, towarzyszy im w drodze do siebie, po więcej życia w życiu. Pracuje z kobietami – liderkami, które porzuciły SIEBIE dla świętego spokoju, bo tak było lepiej dla dzieci, męża, współpracowników. Zostawiły SIEBIE, bo nie mieściło się w tym co konieczne i potrzebne, nie było ich samych na liście „TO DO”.

Wierzy, że gdy się zatrzymasz i wsłuchasz w siebie, dotrzesz do samej siebie. Do tego miejsca w Tobie, które jest źródłem siły, zaufania do siebie i odwagi, by realizować trudne rzeczy. By dokonywać właściwych wyborów oraz podejmować odpowiednie decyzje. By brać odpowiedzialność za siebie i swoje życie. By obdarowywać sobą innych. I żyć szczęśliwiej. I mieć WIĘCEJ ŻYCIA W ŻYCIU.

Pracuje indywidualnie i warsztatowo, online i stacjonarnie w Gdańsku. Realizuje swoje autorskie programy, najnowszy Uchwyć Nieuchwytne – projekt realizowany w oparciu o fotografię i rozwój osobisty.


reklama własna