FuckUp Nights Trójmiasto vol. I – cz.4 – Ania Derda i Karolina Skrzypik

Ania i Karolina opowiedziały o tym, dlaczego nie należy wierzyć słowom „będzie Pani zadowolona” jeśli od tego zależy Twój biznes.


Ania Derda i Karolina Skrzypik. Filolożka języka rosyjskiego i specjalistka ds. stosunków międzynarodowych. Porzuciły etat w międzynarodowej korporacji, na stanowisku analityka finansowego rynków wschodnich i założyły własny biznes, którego flagowym produktem są… kalesony.

Ale JAKIE!

KALEFIXY udowadniają, że jest to niedoceniana część garderoby i poza funkcją użytkową może mieć też aspekt modowy – to propozycja zarówno dla chłopaków jak i dziewczyn, nie tylko na zimowe dni, można je nosić na wiele sposobów. Produkt wykonywany jest w Polsce, przy współpracy polskich artystów, komiksiarzy i streetartowców, których prace przenoszone są na dzianinę.
Ich Pomysł już w pierwszej fazie realizacji wygrał konkurs „Startup Pirates” organizowany w gdańskim Inkubatorze Starter. Dzięki wygranej pomysłodawczynie zostały zaproszone do pracy nad projektem pod okiem mentorów z Chance Academy w Krakowie.

A na spotkaniu opowiedziały o tym, jak… ciekawa jest droga osób, które wytyczają nowe ścieżki na rynku modowym