GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.

Czarna D. – miejscowość zupełnie nieładna, nijaka, która z powodów nikomu nie zrozumiałych jest przez nas odwiedzana przynajmniej kilka razy w życiu. Przeważnie to wycieczka non-inclusive, zupełny last minute. Wyprawa do której bardzo często nawet nie zdążymy się przygotować, spakować, pożegnać z bliskimi.

Nic w tym złego, że tam trafiamy ważne jest by nie zapuszczać tam korzeni.

Czarna D. to metafora tych najgorszych chwil w życiu które są wpisane w nasz życiowy scenariusz. To te dni kiedy uważamy że świat się skończył i słońce już nigdy nie zaświeci.

To nie jest poradnik o życiu, o gotowaniu ani o zawodach w prasowaniu. To książka o tym że każdy z nas czy chce, a szczególnie kiedy nie chce trafia do Czarnej D.
W tej książce nie będziemy mówić jak żyć, nie będziemy dawać złotych rad, nie będziemy też prawić kazań. Chcemy abyś wiedział, drogi czytelniku że nie jesteś sam, nie Ty pierwszy nie ostatni i że twoja Czarna D. już wcześniej miała takich bardzo podobnych gości jak Ty.

Życie to droga i nie chodzi o to kto przejdzie ją najszybciej ale kto przejdzie ją najpiękniej. Chcemy dać Ci radość bo to ona jest potrzebna żeby opuścić to mało turystyczne miasto i chcemy pokazać ze zawsze jest jakieś wyjście, lub przynajmniej jakiś autobus.

Bohaterem bajki może być każdy z nas. Chcemy pokazać perspektywę drogi, a nie dawać bilet na szczęście.

Chcemy wzbudzić refleksje, powiedzieć że dasz radę, że nie ty pierwszy i nie ostatni.

Książka jest efektem współpracy poczytnej autorki, „specjalistki od szczęśliwych zakończeń”, Magdaleny Witkiewicz oraz Marzeny Grochowskiej, coacha i trenerki biznesu, która zawodowo pomaga ludziom wydostać się z sytuacji beznadziejnych.


opis książki i okładka pochodzą ze strony: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843770/gps-szczescia-czyli-jak-wydostac-sie-z-czarnej-d

Fotografia w tle: 99paginas – www.freepik.com

[banner id=”5705″]