Pokora plus zimna kalkulacja vs. porażki. Maciej Ryś

Porażki, które spotykamy na swojej drodze na szczyt góry, biznesu, własnych możliwości różnią się od siebie i różne płyną z nich lekcje. Zapraszamy do zasłuchania się i wsłuchania się w nasz kolejny podcast. Tym razem naszym gościem był Maciej Ryś, a bohaterami opowieści jego historie o podróżach, biznesie, pasjach i Mount Evereście.

Zapraszamy do zasłuchania się i wsłuchania się w nasz kolejny podcast. Tym razem gościmy Macieja Rysia i jego historie o podróżach, biznesie, pasjach i Mount Evereście.

Z podcastu dowiecie się m.in.:

👉 Czy odpuszczenie jest porażką?

👉 Skąd mamy wiedzieć kiedy jest ten moment żeby odpuścić?

👉 Jak sobie radzić z emocjami, gdy nie osiągniemy celu?

👉 Co Macieja pociąga w himalaizmie

👉 Czego uczą góry?

Inspiracją do tej rozmowy był artykuł, w którym Maciej Ryś napisał jak NIE zdobył Mount Everestu? – zachęcamy do lektury.

dr Maciej Ryś

Aka „Doktor Hackathon”

Ukończył Uniwersytet w Yorku, Uniwersytet w Hongkongu, a doktorat obronił na Akademii Leona Koźmińskiego. Tematem jego pracy doktorskiej i publikacji naukowych są hackathony, tworzenie innowacji oraz krzewienie inwencji. Pasjonat podróżowania, który postawił stopę na wszystkich kontynentach i zawsze jest gotowy na nowe wyzwania.

Współwłaściciel i wiceprezes PROIDEA, która specjalizuje się w organizacji wydarzeń, hackathonów i konferencji. Współzałożyciel wielu technologicznych przedsięwzięć takich jak Przedszkolowo i EarlyLogic. Inicjator Smogathonu oraz inicjatywach społecznych takich jak Coronaninjas czy Zwierzęcy Mikołaj na ASAPi-ie.

Posłuchaj na YouTube

Posłuchaj jako podcast

Słuchaj też na:

Chcesz się podzielić Twoim porażkowym doświadczeniem? Napisz do nas!


reklama własna


Zdjęcie tytułowe: Maciej Ryś (ze strony https://maciej-rys.medium.com/jak-nie-wszed%C5%82em-na-mount-everest-84016eb25f12) oraz Wikipedia (tło)