Mądry że f*ck – książka, która trafia przez mózg do serca.

Gary John Bishop kolejny raz wali prawdę między oczy. W nowej książce stawia na mądrość, dzięki której poradzisz sobie z każdą g*wnoburzą, jaką zgotuje ci życie.

W Unfu*k Yourself. Napraw się Gary John Bishop nauczył miliony czytelników, jak uciszyć zrzędliwy głos w swojej głowie, skończyć z autosabotażem i zacząć żyć na pełnych obrotach. W nowej książce, Mądry, że f*ck, Gary interpretuje na nowo pojęcie mądrości i pokazuje, jak wziąć problemy na klatę i podnieść jakość własnego życia – i życia innych ludzi.

Zobacz film od Gary’go Bishopa, który nagrał dla polskich czytelników

Kiedy wokół nas rozpęta się kał-szkwał, często czujemy się bezradni – nieważne, czy chodzi o utratę pracy, złamane serce czy poczucie braku celu. Potrzebujemy mądrości, żeby się otrząsnąć i ruszyć naprzód. A chociaż internet pęka w szwach od dobrych rad na każdą okazję, nie pomaga naprawdę się zmienić. Książka Mądry, że f*ck przebija się przez warstwy ściemy i daje nam narzędzia do ogarnięcia czterech najważniejszych obszarów w życiu: miłości, straty, strachu i sukcesu.

Jak zwykle Gary nie przebiera w słowach i nie patyczkuje się z czytelnikami. Zarazem staje zawsze ich stronie, nawet jeśli skłania ich do przejęcia odpowiedzialności za ich błędy – szczególnie wtedy. Mądry, że f*ck pozwoli ci spojrzeć z nowej perspektywy na wiele życiowych problemów i z siedzenia pasażera przesiąść się za kierownicę własnego życia. Ale Gary stawia sprawę jasno: na tym nie koniec. Teraz, gdy już się naprawiłeś i jesteś mądry, że f*ck w tych trudnych kwestiach, możesz wykorzystać te lekcje, żeby wywrzeć pozytywny wpływ na rzeczywistość.

Odważysz się wejść do gry, którą proponuje Gary John Bishop?

„Mądry że F*ck”, Gary John Bishop, Wydawnictwo Insignis

Książkę kupisz na przykład tutaj.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Nasza opinia po lekturze.

🎶 „Choć g*wnoburza huczy wkoło nas, Do góry wznieśmy skroń,

🎶 Nie straszna nam zachłanna toń: Gdy sprawną w pracy mamy dłoń”

🤣 Tak Gary John Bishop mógłby sparafrazować tekst znanej piosenki.

📕 Jednak zamiast tego serwuje nam książkę, która dla mnie była dużym i pozytywnym zaskoczeniem.

Autor „Unf*ck Yourself” w charakterystycznym dla siebie stylu tłumaczy nam bardzo dosadnie, czym są MIŁOŚĆ, STRATA, STRACH i SUKSEC oraz mądrości z nimi związane.

🤡 W części dotyczącej sukcesu znalazło się też miejsce dla porażki.

💪 „Nie lubię porażek, ale się ich nie boję” – to streszczenie tego tematu.

Jeśli lubicie dosadny sposób przekazywania Wam treści i nie boicie się mocnego zderzenia Waszych przekonań i poglądów z „psychologią miejską” Bishopa – polecam Wam tę książkę. Warto ją przeczytać i warto do niej wracać.

PS. Pierwszy rozdział możecie pominąć. Tutaj Gary przekonuje Was do przeczytania tej książki. Ale przecież już Was przekonaliśmy, czyż nie?

Jarek Łojewski


reklama własna