Miłość Unf*cked.

MIŁOŚĆ jest cierpliwa, MIŁOŚĆ jest łaskawa… A kiedy przestaje taka być, co wtedy? Autor bestsellerów o ogarnianiu życia powraca z książką MIŁOŚĆ UNF*CKED.

Nieważne, ilu wspaniałych rad byś wysłuchał i jak bardzo byś się starał, czasem zupełnie nic nie pomaga. Bo prawda jest taka, że do bycia w dobrym związku jesteś żałośnie źle przygotowany. A przecież chyba żadne inne zobowiązanie nie definiuje twojego życia tak bardzo, jak relacja z drugą osobą.

Trwała, potężna miłość to świadomy wybór, żeby kochać kogoś za WSZYSTKO, czym JEST. Nie tylko za to, z czym się zgadzamy albo co nam się najbardziej podoba.

Gary John Bishop

🤔 Jesteś z kimś?

🤔 A może dopiero o tym marzysz?

🤔 Może leczysz rany po zerwaniu?

🤔 A może jedną nogą jeszcze jesteś w związku, a drugą już poza nim?

🤔 Jesteś po ślubie? Po rozwodzie? Singielką, singlem?

🤔 🤔 🤔 A może po prostu związki cię przytłaczają?

Posłuchaj, najwyższy czas wyjść z tego uczuciowego bagna i wziąć sprawy w swoje ręce!

Gary John Bishop autor książki „Unf*cke Yourself. Napraw się”, która w Polsce sprzedała się w ponad 100 000 egz. oraz książki „Mądry że f*uck”  przychodzi z pomocą!

Nie ma dla ciebie żadnych kwiecistych gadek ani nie oferuje cudownych strategii czy technik – chce porozmawiać z tobą tak, jak rozmawiają ludzie z krwi i kości, o tym, jak mieć spełniony, szczęśliwy związek, w którym wszystko autentycznie działa.

„Miłość unf*cked” to miłość odwikłana, miłość zrozumiana, miłość naprawiona.

Książkę w dobrej cenie znajdziesz tutaj: https://bit.ly/milosc-unfucked

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Naszym zdaniem

„W greckiej filozofii przyrody miłość (eros, gr. érōs) była określana jako kosmiczna siła, przyczyna powstawania wszystkiego.

(…) Dzięki Platonowi klasyczna myśl grecka wyzwoliła się z postrzegania miłości jako ślepej siły. Dla Platona eros był mocą, która porusza duszę ludzką ku dobru, pięknu i prawdzie. Dlatego od czasów Platona przyjął się trójpodział miłości na miłość cielesną (zmysłową), miłość duchową (zw. od Platona także miłością platoniczną) i najwyższą (miłość absolutną). „ [1]

I chociaż Platon o miłości pisał tak, że do dzisiaj jego teksty zachowały aktualność, to zapraszamy Was do lektury nowej książki innej mądrej głowy. Garry John Bishop to twórca własnej odmiany „filozofii miejskiej”, który często w bardzo dosadnych, prostych słowach podpowiada nam jak ogarniać różne aspekty naszego życia. W nowej książce „Miłość unf*cked” zgodnie z podtytułem radzi, jak oganiać nasz uczuciowy bajzel. To nie jest książka o motylkach (w brzuchu) i tęczy z serduszek, ale o ciężkiej pracy nad różnymi aspektami naszej miłości.

Polecamy Waszej uwadze!

[1] źródło: encyklopedia.pwn.pl


reklama własna