Jak wykorzystać social media do znalezienia pracy?

Anna-Maria Wiśniewska, specjalistka od budowania wizerunku w mediach społecznościowych była uczestniczką kolejnej rozmowy na żywo z cyklu „Pracy utrata to nie koniec świata!”.

Anna-Maria Wiśniewska – autorka książki „Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz”, wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Od ponad 5 lat pracuje z markami osobistymi i firmowymi doradzając i budując Strategie wizerunkowe. Prowadziła szkolenia dla m.in. Banku Santander, Cognizant, Allcon Budownictwo, Uniwersytetu Gdańskiego, ASBiRO, Rotary czy wielu agencji nieruchomości. Współprowadziła audycję „Wakacyjne social media” w Radiu Gdańsk.

Była mentorką w kilku projektach, w tym międzynarodowych. Jest pomysłodawczynią akcji #WiecejDziewczyn, która wspiera kobiety w ich publicznej aktywności.

Można ją znaleźć na www.annamariawisniewska.pl oraz oczywiście w mediach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, Instagram, YouTube.


W ramach webinaru Ania odpowiedziała m.in. na pytania:

? Czy każdy, niezależnie od branży, powinien mieć profil na LinkedIn?

? Jak powinien być skonstruowany profil w zależności od rodzaju pracy, której będziemy szukać?

? Co zrobić, jeśli nie wiemy dokładnie, czym chcemy się zajmować, albo szukamy pracy nie w konkretnym zawodzie (np. jestem kosmetyczką, ale mogę też pracować jako kelnerka, barmanka, sprzedawczyni, agentka ubezpieczeniowa czy osoba dbająca o zieleń)?

 ? Na co zwracać uwagę w opisie na LinkedIn i prowadzonej tam aktywności, ale też na Facebooku czy Instagramie – tips & tricks, czego unikać?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy prowadzonej przez Jarka Łojewskiego, założyciela Fundacji Dobra Porażka.


Zaproszenie od Anny-Marii

Jeśli chcesz zbudować profesjonalny profil na LinkedIn, który będzie wspierał rozwój Twojej kariery zawodowej lub poszukiwanie nowej pracy, możesz skorzystać z mojego profesjonalnego wsparcia, w ramach którego oferuję m.in.:

• audyt profilu i aktywności na LinkedIn w formie raportu
• wykonanie profesjonalnego profilu na LinkedIn w dwóch wariantach: podstawowym lub premium
• konsultacje oraz Indywidualne szkolenie z LinkedIn
• skorzystanie z pomysłów zawartych w książce, o której wspominaliśmy na początku rozmowy z Jarkiem

Zapraszam do kontaktu – przez maila [email protected] lub stronę www.annamariawisniewska.pl

Anna-Maria Wiśniewska


Obejrzyj zapis webinaru


Posłuchaj podcastu


Pozostałe webinary


 • Pracownika za błąd zwolnić, czy… awansować?
  510 Pani Stefania popełniła błąd – wypłaciła dużą sumę pieniędzy osobie, która podawała się za stałego kontrahenta firmy, w której pracuje. Pierwsza myśl jej szefa: ZWOLNIĆ! Jaka jest Twoja pierwsza myśl?
 • Absurdy benefitów pracowniczych
  1 438 Co powiecie na takie benefity pracownicze jak „miła atmosfera w pracy”, „wypłata zawsze na czas” czy „młody zespół i rodzinna atmosfera”? Albo „praca, którą kochasz” za 120 zł za miesiąc? Albo „raz w miesiącu dzień wolny […]
 • Sztuka słuchania to gotowość do porażek
  864 Zapraszamy do obejrzenia/posłuchania zapisu spotkania z Tobiaszem Majstrenko! „Aktywne słuchanie kojarzy się głównie z sprzedażą i badaniem potrzeb klienta. Niektórzy mogą je kojarzyć też z technikami wpływu na innych. Jednak aktywne słuchanie to, tak naprawdę, słuchanie […]
 • Spotkanie z kartami Failowship #1
  712 Porozmawiajmy o tym, na czym polega trudność w mówieniu o WŁASNYCH błędach i porażkach? Jak sobie z takimi trudnościami poradzić? W czym mogą tutaj pomóc karty Failowship? Zapraszamy na spotkanie!