Pokochaj NIE

Co zrobić słysząc „nie” w odpowiedzi na zapytanie, czy Wasz rozmówca chce nabyć oferowany produkt, wybierze się kina na film z Waszym ulubionym aktorem, czy też da Wam awans? Czy „nie” oznacza, że ponieśliście porażkę? Tak, ale…

Czytaj dalej

Co gryzie PM-a? Raport z badania wśród menedżerów projektów.

„Co gryzie PM-a?”, to przygotowany przez  Zero BS Management raport, który pokazuje, że PM-owie nie są osamotnieni w pracy ze zmiennym klientem, leniwym zespołem, czy organizacji, w której słowo „współpraca” było użyte tylko raz i to 10 lat temu.

Czytaj dalej

FAILOWSHIP AMA, czyli zapytaj o co chcesz na temat kart Failowship!

Nagranie z grudniowego spotkania on-line poświęconego kartom FAILOWSHIP. W trakcie spotkania została też zaprezentowana po raz pierwszy wersja online kart.

Czytaj dalej

Mentorzy Dnia Porażki polecają (artykuł aktualizowany!)

Szukacie inspiracji na świąteczny prezent? A może chcecie wesprzeć jaką fajną akcję? A może… jedno i drugie? Zapraszamy do zapoznania się z tym, co mogą Wam zaoferować Mentorzy Dnia Porażki! Osoby, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie październikowego wydarzenia, robią mnóstwo ciekawych rzeczy. Czy warto z nich skorzystać? TAK! Polecamy je z czystym sumieniem mając pewność dużej wartości i profesjonalizmu tego, czym się zajmują. A więc… ZAJRZYJ TU!

Czytaj dalej

Dzień Porażki – fragmenty nagrań z 13 października 2020

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami wystąpień z Dnia Porażki z 13 października 2020. Zainteresowanych dostępem do całości nagrań oraz do nagrań z wcześniejszych edycji Dnia Porażki zapraszamy do zakupu dostępu do Archiwum Dnia Porażki.

Czytaj dalej

Kalendarz szkoleń

Czytaj dalej

Patrycja Załuska: Start i re:start kariery, czyli na co uważać rozpoczynając i zmieniając pracę?

Jeśli jesteś młodym człowiekiem, który przygotowuje się do rozpoczęcia pierwszej pracy, albo już pracujesz, ale zastanawiasz się nad zmianą ścieżki kariery zawodowej – koniecznie wysłuchaj rozmowy #NaCudzychBłędach z Patrycją Załuską.

Czytaj dalej
restart kariery

ReStart kariery, czyli jak omijać przeszkody i unikać błędów szukając pracy

Stając przed jakimś zadaniem zazwyczaj wiecie co chcecie osiągnąć, macie pojęcie, jak powinna wyglądać droga do tego celu i jak powinien wyglądać rezultat tego działania. Kilka razy w życiu stawałem przed koniecznością lub chęcią zmiany pracy. Za każdym razem wydawało mi się, że wiem, jak to zrobić i wiem, co chcę osiągnąć. W praktyce napisanie CV czy listu motywacyjnego, przygotowanie się do rozmowy o pracę, przemyślenie, jakiego zajęcia szukam okazywały się dużo trudniejsze, niż sądziłem. Zwłaszcza w czasach, kiedy nie było dostępu do Internetu lub takich dobrych książek jak „reStart kariery. Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy” Patrycji Załuskiej.

Czytaj dalej
Bolesław Drapella

Bolek Drapella: Od małego do wielkiego. Pułapki rozwoju organizacji

Zapraszamy na rozmowę #NaCudzychBłędach z Bolkiem Drapellą. Przedsiębiorcą, z 20-letnim doświadczeniem w e-biznesie. Menedżerem, który przeprowadził międzynarodową korporację przez wzrost z 50 do 600 pracowników. Mentorem wspierającym początkujących i doświadczonych przedsiębiorców, zarządzających firmami różnej wielkości.

Czytaj dalej

LEGO Serious Play, czyli jak skutecznie uczyć się z porażek

Jak nauczyć się radzenia sobie z porażkami? Mogą nam w tym pomóc klocki LEGO, które znamy od dziecka. Budowanie z klocków pomaga dzieciom zdobyć cenną wiedzę dotyczącą tego, jak radzić sobie z wyzwaniami czy niepowodzeniami. Tworząc różne konstrukcje maluchy poznają słodki smak pierwszych sukcesów, ale też mogą nie radzić sobie z emocjami, gdy coś im się nie udaje. Zabawa klockami daje okazję do omówienia z dzieckiem niepowodzeń i pokazania mu, jak na nią reagować. Zachęca do zastanowienia się, dlaczego na przykład warto próbować zbudować wysoką wieżę jeszcze raz i co zrobić, by następnym razem się nie zawaliła. 

Czytaj dalej