Stworzyłam nowy biznes w 48 godzin

Matka, żona, bizneswoman, przyjaciółka, społecznik. W 48 godzin postawiła nowy biznes i wraz z zespołem Agencja Vi organizuje dla kilkudziesięciu tysięcy dzieci zdalne animacje, korepetycje oraz wsparcie w odrabianiu lekcji. Po godzinach koordynuje ogólnopolską inicjatywę „Razem z Sąsiadami” i zaraża optymizmem. Zapraszamy na spotkanie z Victorią Iwanowską…

Agencja Vi jest częścią Grupy Victoria Travel & Events, która od 18 lat organizuje wyjazdy integracyjne, eventy, pikniki rodzinne oraz wyjazdy incentive w Polsce i za granicą. I jeszcze na początku marca 2020 wydawało się, że poprzestanie na swojej tradycyjnej działalności.

Tymczasem nadeszła pandemia, która dla firm turystycznych i podobnych oznacza ni mnie ni więcej jak konieczność zaprzestania działalności. I tak wiele firm postąpiło, zaprzestając sprzedaży i zajmując się „ratowaniem czego się da”.

Tymczasem w Warszawie…

W ciągu 48 godzin Agencja Vi przy współpracy z firmą Femmeritum, zajmującą się m.in realizacją korporacyjnych work-family balance, była w stanie dostosować się do zmienionych przez kwarantannę potrzeb. I tak powstał projekt zDziećmi.pl

Stworzono całkowicie nowe produkty, które mają na celu wsparcie rodziców poprzez wprowadzenie zdalnych animacjach dla maluchów (od przedszkola do klas III), zdalną pomoc odrabianiu lekcji przez dzieci (klasy IV-VIII) oraz organizując (też zdalnie) spotkaniami z ciekawymi osobami.

Taka szybka zmiana (startupowcy powiedzieliby „pivot„) był możliwy nie tylko dzięki zaangażowaniu zespołu, ale również dzięki możliwości czerpania doświadczenia z wcześniejszych różnorodnych realizacji. Niezwykle istotne było doświadczenie programistyczne i technologiczne, które sprawnie umożliwiło stworzenie systemu do obsługi zapisów, dla organizacji zatrudniających kilkaset, a nawet kilkadziesiąt tysięcy pracowników.

Dzisiaj (23.04.2020) firma może pochwalić się zajęciami dla nawet 20 000 dzieci, oferując im również animacje, zumbę, zajęcia kreatywne, wsparcie w odrabianiu lekcji, korepetycje oraz kanały tematyczne i kółka zainteresowań.

Klientami są przede wszystkim duże firmy, których pracownicy zamienili biura na #homeoffice, dzieląc je z dziećmi.

Działamy kreatywnie i nieszablonowo, mamy szerokie kompetencje, zaplecze technologiczne i programistyczne, dlatego jako pierwsi zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy edu-kwarantannowe rozwiązanie dla dzieci, dające realne wsparcie rodzicom oraz zatrudniającym rodziców firmom

Victoria Iwanowska, spiritus movens przedsięwzięcia

Zapraszamy na spotkanie w Victorią, która:

? podzieliła się swoimi doświadczeniami w reagowaniu na kryzysy w biznesie

? przedstawiła, co pomogło a co przeszkadzało przy błyskawicznej zmianie formuły działania

? opowiedziała, jak (jeszcze przed koronawirusem) wspierała biznesy zagrożone upadkiem

? opisała swoją inicjatywę społeczną „Razem z Sąsiadami”

Rozmowę na żywo przeprowadził Jarek Łojewski, założyciel Fundacji Dobra Porażka.

Koronawirus to nie tylko choroba i kwarantanna, ale też problem na niedaleką przyszłość dla wielu osób, które z różnych powodów stracą pracę lub działalność. Fundacja Dobra Porażka chce pomóc osobom, które już to przeżyły lub czują się tym zagrożone. Poprosiliśmy naszych Przyjaciół o podzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem, inspiracją, które pomogą Wam zmierzyć się z tym wyzwaniem.


Obejrzyj zapis webinaru


Posłuchaj podcastu


Pozostałe webinary