Krzysztof Kalaman o tym, jak branża lotnicza radzi sobie z błędami i porażkami?

Zapraszamy do obejrzenia spotkania z Krzysztofem Kalamanem, redaktorem portalu PolskaSky.pl, ekspertem zarządzania służbami ruchu lotniczego (ATM)

Krzysztof Kalaman od ponad 30 lat związany jest zawodowo z branżą lotniczą. Swoją przygodę z lotnictwem rozpoczynał jako praktykant kontroler ruchu lotniczego. W ciągu kolejnych lat drogi zawodowej pełnił role menadżerskie na różnych poziomach zarządzania służbami ruchu lotniczego (ATM).

Uczestniczył w wielu projektach o dużej skali złożoności i strategicznym znaczeniu dla ATM w Polsce. Współpracował z licznymi uczestnikami rynku lotniczego w Europie.

Był zaangażowany w najpoważniejszy program badawczo-rozwojowy modernizujący europejski system zarządzania ruchem lotniczym.

Od 2021 roku jako przedsiębiorca świadczy usługi doradztwa podmiotom związanym z rynkiem lotniczym.

O czym rozmawialiśmy?

1. Na czym polega uczenie się na błędach w lotnictwie

2. Jak obecnie wygląda podejście do błędów i porażek w lotnictwie

3. Jaki wpływ ma bezpieczeństwo pasażerów oraz na wiarygodność i skuteczność uczenia się na błędach w lotnictwie mają wypadki lotnicze

4. Jak doświadczenia z lotnictwa możemy przełożyć na inne obszary biznesowe i życiowe

5. Dla kogo przeznaczony jest portal PolskaSky.pl i o czym warto tam poczytać?

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy!

Czym są karty Failowship?

Failowship to innowacyjne, unikalne narzędzie ułatwiające trenerom, menedżerom, nauczycielom i osobom indywidualnym konstruktywne, bezkonfliktowe dyskusje na temat błędów i porażek.

Niezależnie od tego, czy są używane podczas warsztatów rozwoju zawodowego, osobistych sesji coachingowych czy ćwiczeń z budowania zespołu, Failowship pomagają przekształcić niepowodzenia w cenne doświadczenia edukacyjne, wspierając kulturę ciągłego doskonalenia i odporności pracowników i organizacji

Więcej o kartach Failowship posłuchacie i obejrzycie tutaj.

Więcej informacji na temat naszych kart znajdziesz na stronie https://failowship.pl

Posłuchaj też innych webinarów i nagrań dotyczących kart Failowship i Faliowship Dam radę!


reklama własna