JAK POMÓC DZIECIOM PONOSIĆ DOBRE PORAŻKI?

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku około 8-14 lat na warsztaty, na których nauczycie się, jak skutecznie wspierać dzieci w radzeniu sobie z błędami, niepowodzeniami, wyzwaniami oraz niechcianymi konsekwencjami sukcesów.

Zdobędziecie wiedzę i narzędzia do wsparcia dzieci w zrozumieniu, że niepowodzenia są okazją do rozwoju, w budowaniu umiejętności radzenia sobie z niepowodzeniami i wyzwaniami oraz jak budować u dziecka umiejętności podejmowania rozsądnego ryzyka w kontrolowany sposób i czerpania nauk z nowych doświadczeń

– szkolenie stacjonarne lub online, 4 godziny, język polski

Za błąd karać czy… wynagradzać?

Webinar skierowany jest do menedżerów i HR partnerów różnych sektorów biznesowych. Ma wesprzeć ich postawy i zachowania w budowaniu kultury uczenia się na błędach. 

Jego celem jest zmniejszenie liczby błędów i wzmocnienie bezpieczeństwa organizacji. Pracownicy odważniej zgłaszają błędy bez obawy przed karą, co prowadzi do zmniejszenia liczby błędów i pozwala na szybsze identyfikowanie potencjalnych zagrożeń dla ludzi i organizacji oraz na podejmowanie działań zapobiegawczych.

– webinar, 2,5 godz., język polski lub angielski

Jak dobrze rozmawiać i opowiadać o błędach i niepowodzeniach? (warsztaty)

Dla osób, które z racji osobistych lub zawodowych ról mierzą się z potrzebą rozmawiania o błędach własnych i cudzych oraz wsparcia w tym innych.

Zapraszamy do udziału w praktycznych warsztatach, które pokażą, jak rozmawiać o porażkach, aby nie psuć opinii o sobie czy relacji z innymi ludźmi, ale wykorzystać je do usprawniania swoich działań i budowania zaufania jako osoba odpowiedzialna

– warsztaty stacjonarne lub online, 6 godzin, 6-20 uczestników, język polski lub angielski

Jak dobrze rozmawiać i opowiadać o błędach i niepowodzeniach? (webinar)

Webinar skierowany do pracowników, menedżerów i HR-ów.

Rozmowy na temat błędów czy porażek zawsze są trudne. Zwłaszcza, jeśli nie wiemy, jak je przeprowadzić. Zapraszamy do praktycznych ćwiczeń, które pokażą, jak rozmawiać o porażkach, aby nie psuć opinii o sobie czy relacji z innymi ludźmi, ale usprawniać swoje działanie, budować zaufanie i tworzyć nowe wartości.

– online, 2 godziny, dowolna liczba uczestników, język polski lub angielski

INTELIGENTNA PORAŻKA – rozwój przez bezpieczne eksperymentowanie

inteligentna porażka

Webinar skierowany do pracowników i menedżerów.

Inteligentna porażka to kontrolowane i przemyślane eksperymentowanie, z którego wyciągamy cenne lekcje i wnioski. Są one niezbędne, aby generować innowacyjne pomysły lub nowe, efektywniejsze sposoby działania.

– online, 2 godziny, dowolna liczba uczestników, język polski lub angielski

POROZMAWIAJMY O PORAŻKACH

Webinar dla pracowników i menedżerów.

Rozwija kompetencje w efektywnym radzeniu sobie z błędami i porażkami.

Przyczynia się do lepszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań zarówno pracowników, jak i menedżerów, umacniając tym samym współpracę w zespole.

– online, 2 godziny, dowolna liczba uczestników, język polski lub angielski

PODSTAWY BUDOWANIA KULTURY UCZENIA SIĘ NA BŁĘDACH

Warsztaty stacjonarne dla pracowników działów HR, menedżerów zespołów lub projektów.

Celem jest wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności i narzędzia niezbędne do budowania i promowania kultury uczenia się na błędach w organizacji lub zespole. 

Omówienie podstawowych zagadnień oraz ćwiczenie sprawdzonych metod i narzędzi, które pomogą w podejmowaniu praktycznych działań i wprowadzaniu zmian kulturowych.

– stacjonarne, 2 dni, 5-20 uczestników, język polski lub angielski