11. Katarzyna Perłowska, Barbara Makowska, Katarzyna Bugla: Co łączy relacje i BHP? I jak to się ma do porażek?

O relacjach mówimy sporo, ale i BHP jest tematem pojawiającym się „na językach” dość często. Punktem wspólnym jest tu człowiek, ale czy tylko? I jak podjeść do nich w kontekście uczenia się na błędach?

Katarzyna Perłowska

Psycholog społeczny, coach relacji biznesowych, facylitator zmiany

https://www.linkedin.com/in/katarzynaperlowska/

Przez 15 lat pracy w dużych, międzynarodowych organizacjach (Accenture, Kraft Foods, Mondelez) wdrażała kompleksowe projekty i tworzyła rozwiązania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W życiu jednak, jedyne co pewne to zmiana. Siedem lat temu postanowiła iść za pasją do pracy z procesem społecznym w miejscu pracy.

Aktualnie pełni rolę Associate w jednym z najstarszych ośrodków badawczych specjalizujących się w przywództwie i jednocześnie największej z firm szkoleniowych na świecie: Center for Creative Leadership, gdzie jest odpowiedzialna za coaching liderów i facylitację szkoleń. Prowadzi indywidualne sesje coachingu i mentoringu, pomaga przechodzić przez zmiany, wspiera budowanie relacji partnerskich i facylituje procesy rozwoju zespołów w obszarze współpracy i komunikacji. Pełni rolę Assistant w szkoleniach ORSC (firma CRR UK). Posługuje się narzędziami w ujęciu systemowym (Organizational Systems Relationship Coaching, CRR UK) oraz Transformational Presence. 

Barbara Makowska

Ekspertka dobrostanu, zdrowia i bezpieczeństwa w pracy

https://www.linkedin.com/in/barbara-makowska-50121861/

https://makowkapracuje.pl/

Pod marką makowkapracuje.pl pomaga organizacjom i wspiera ich pracowników w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i miłych miejsc pracy.

Od kilkunastu lat pracuje w służbie BHP, kierując zespołami w międzynarodowych organizacjach.

Jest certyfikowanym i aktywnym trenerem mentalnym, trenerem umiejętności miękkich oraz wykładowcą studiów podyplomowych.

Praktyczka wellbeingu osobistego i Ambasadorka wellbeingu w organizacjach jako Happiness Manager i Chief Wellbeing Officer, Psychological First Aider. Wykładowca kursu NEBOSH „Wellbeing at work” w NewHSE.

Autorka publikacji na temat wellbeingu w organizacjach m.in. w „ATEST ochrona pracy”.

Katarzyna Bugla

HRowiec z powołania

https://www.linkedin.com/in/katarzyna-bugla-6320692/

Karierę zawodową rozpoczęłam jako logistyk, ale serce należało do HR. Dlatego też od kilkunastu lat spełniam się jako człowiek „od ludzi” w międzynarodowych organizacjach.

Jestem pasjonatką odkrywania potencjału i talentów w ludziach.

Bliskie są mi również założenia psychologii pozytywnej, szczególnie dbałość o kapitał psychologiczny pracowników.

Jestem certyfikowaną trenerką FRIS, co pozwala mi spełniać się w prowadzeniu warsztatów i odkrywaniu naturalnych mocnych stron w uczestnikach.


reklama własna