17. Mateusz Kusznierewicz, Dorota Wnuk–Lipińska: Jak się podnieść po porażce?

Jak ważna i cenna może być pomoc specjalisty po porażce?

Słuchając Mateusza i Doroty dowiesz się, jak nawiązali kontakt, jak wyglądały ich spotkania, o czym rozmawiali, co z tego wynieśli i czy nadal ze sobą współpracują.

Dorota Wnuk–Lipińska

PCC ICF Coach. Trenerka. Mentorka. Konsultantka w DWL Coaching

https://www.linkedin.com/in/dorota-wnuk-lipi%C5%84ska-68485721/

Mam ponad 15 lat doświadczenia jako coach. Stale rozwijam moje umiejętności i poszerzam zakres wiedzy. Moje certyfikacje to m.in. ACC ICF, PCC ICF, ORSC, Podróż Bohatera, Mindfulness Based Cognitive Therapy i Breathwork*.

W pracy coacha kładę nacisk na autentyczność i szczerość. Główne założenie, że każdy Klient staje się dla mnie ważnym człowiekiem, motywuje mnie do pełnego zaangażowania.

Moim celem jest przeprowadzenie Klientów przez prawdziwe i głębokie przemiany. Nie boję się trudnych egzystencjalnych tematów, takich jak sens życia, poszukiwanie celu, niemoc czy trudne emocje.

Rozumiem i czuję biznes dzięki uczestnictwie w różnorodnych projektach biznesowych, od budownictwa, przez gastronomię, drukarstwo, po służbę zdrowia i koprodukcję filmową.

Klienci biznesowi doceniają moją zdolność łączenia celów osobistych z biznesowymi,   także intuicję, precyzję i efektywność w osiąganiu wyników.

Jestem dostępna i bywa, że z przyjemnością podtrzymuję przyjacielskie relacje z byłymi klientami.

Mateusz Kusznierewicz

Sportowiec, Mistrz Olimpijski, założyciel Akademii Mistrzów

https://www.linkedin.com/in/mateusz-kusznierewicz/

https://kusznierewicz.pl/

Reprezentował Polskę na pięciu igrzyskach olimpijskich, zdobywając złoty medal w Atlancie i brązowy w Atenach. Czterokrotny mistrz świata w żeglarstwie, wielokrotny mistrz Europy oraz zwycięzca prestiżowych regat.

Założyciel Akademii Mistrzów Świata – nowoczesnej platformy edukacyjnej dla sportowców, trenerów oraz rodziców młodych zawodników. Dla każdego kto chce się rozwijać i dąży do mistrzostwa w sporcie.

Poza tym jest mówcą motywacyjnym, mentorem i trenerem oraz zaangażowanym twórcą internetowym. 


reklama własna