02. Monika Perendyk: Pora na szczere rozmowy

Jak zbudować kulturę otwartej komunikacji w zespole IT?

Jak otwarta komunikacja może stać się Twoim tajnym składnikiem sukcesu, katalizatorem zaufania i otwartości, przekształcającym atmosferę pracy w miejsce pełne energii i skuteczności?

Opowiem jak unikać wyniszczających i ukrytych konfliktów i zamiast tego, kształtować kulturę, która wykorzystuje porażki jako naukę – tworząc zespół, który nie tylko skutecznie rozwiązuje problemy, ale rośnie na każdym kroku. Pokażę Ci narzędzia, które pomogą wprowadzić tą zmianę w zespole.”

Monika Perendyk

Analityk IT, Trener, Facylitator, AgilePM®, Leader Kaizen

https://www.linkedin.com/in/monikaperendyk/

Od 16 lat pracuje jako Inżynier wymagań (analityk biznesowo-systemowy) po stronie IT i wspiera organizacje po stronie biznesu w precyzowaniu swoich oczekiwań względem rozwiązań IT. Zajmuje się budowaniem kompetencji analitycznych w zespołach wytwarzających oprogramowanie oraz wsparciem zespołów w stosowaniu technik oraz narzędzi ułatwiających tworzenie produktów, które są odpowiedzią na problemy Klienta.

Od kilku lat wykładowca na Politechnice Warszawskiej, a od 2022 roku odpowiedzialna za merytorykę programową kierunku: Inżynieria procesów biznesowych na Wydziale Elektrycznym PW.


reklama własna