22. Karolina i Michał Jach: Jak sprawić, by dzieci chciały rozmawiać o błędach?

Work-Family Integration

Dowiesz się jak być mocnym i świadomym rodzicem, a dzięki temu lepiej wychowywać dzieci i żyć jako rodzina.

Poznasz praktycznie narzędzia/sposoby budowania lepszych relacji w rodzinie.

Zyskasz wiedzę jak spójnie zarządzać swoimi wartościami i umiejętnościami w oparciu o naturalny przepływ kompetencji zawodowych na poziom rodziny.

Karolina i Michał Jach

Moc Rodzicielstwa

Karolina i Michał Jach tworząc Moc Rodzicielstwa pokazują naturalny przepływ kompetencji zawodowych na poziom rodziny, wspierając rodziców aktywnych zawodowo.

Poprzez szkolenia, warsztaty, webinary i wystąpienia na konferencjach edukują pracowników firm wdrażając ideę „Work-Family Integration” spójnego zarządzania kompetencjami i wartościami.

W ramach współprac wizerunkowych wspierają budowę silnej i odpowiedzialnej marki Naturalnego Lidera rynku. 

Prowadząc kursy dla rodziców, występując w TV, podcastach oraz publikując w Social Mediach rozwijają świadomość lepszego rodzicielstwa.

Prywatnie rodzice czwórki dzieci. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyli w międzynarodowych korporacjach. Michał w bankowości przedsiębiorstw dwóch wiodących banków w branży, pełniąc rolę Dyrektora Bankowości Korporacyjnej. Karolina w obszarze HR kształtując i rozwijając potencjał ludzki światowego lidera branży motoryzacyjnej.

Rozmawiają z ciekawymi ludźmi, zbierają pomysły i dzielą się nimi, inspirując oraz pokazując jak wznieść życie zawodowe i rodzinne na wyższy poziom.


reklama własna