21. Gosia Rygalik, Krystyna Łuczak–Surówka, Rafał Hampel: Co się może nie udać w designie?

Czym jest błąd we wzornictwie? Jakie są skutki błędów w designie?

Fail fast, o co chodzi?

Kiedy mówimy o błędach w designie?

Jak rozmawiać o błędach ze studentami?

Porażka systemu czy niepowodzenie Twórcy?

Próba, test czy błąd, porażka?

Jak porażki wpływają na wartość projektu, produktu?

Gosia Rygalik

Projektantka i edukatorka, Partnerka w Studio Rygalik

https://www.studiorygalik.com/

Projektantka i edukatorka, aktywnie działająca w różnych obszarach, partnerka w Studio Rygalik. Współtwórczyni interdyscyplinarnej społeczności DesignNature i jej kreatywnego kampusu w Sobolach, a także prezeska fundacji Sobole zajmującej się designem i kulturą.

Prowadzi autorski program nauczania 3D Design w Akademeia High School. Miłośniczka gotowania, tańca i spotkań z ludźmi. Poszukiwaczka twórczego przepływu na styku różnych dziedzin. 

Krystyna Łuczak–Surówka

Historyczka i krytyczka designu, Wykładowczyni warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

https://www.instagram.com/krystynaluczaksurowka/

Doktorka nauk humanistycznych. Designem nie leczy, a zaraża. Bada to, w co wierzy, czyli moce designu ukryte w wartościach i emocjach. Autorka wielu publikacji, jurorka w konkursach designu 3D, kuratorka wystaw.

Niezależna konsultantka projektów wizerunkowych i wdrożeniowych oraz strategii dla firm i instytucji. Kolekcjonerka polskiego wzornictwa.

Prywatnie miłośniczka okładów z żywych futer, samochodów i magii codzienności. Nieustannie powtarza, że najważniejsze to widzieć a nie tylko patrzeć. #panioddesignu

Rafał Hampel

twórca podcastu „Spokojnie o wnętrzach” Internity Home

https://www.linkedin.com/in/rafalhampel/

https://open.spotify.com/show/4PC6geR6LujyAwt3bnZRKr

Opiekun Architekta, Doradca Klienta w Internity Home (od XI.2020)

W branży wnętrzarskiej nieprzerwanie od 2000 r. W latach 2008-2020 reprezentował marki Axor i Hansgrohe.

Autor i twórca podcastu „Spokojnie o wnętrzach” dostępnego w popularnych aplikacjach podcastowych m.in. Apple Podcast, Google Podcast czy Spotify, a także na stronie www.internityhome.pl

Do rozmów zaprasza przede wszystkim architektów wnętrz, doradców i specjalistów branżowych oraz wykonawców. Pierwszy odcinek podcastu ukazał się 8 lutego 2021 r., a do dziś opublikowano już 40 odcinków.

Pomysłodawca cyklu „Wpadki w łazience” emitowanego na portalu Archidesk. Zwolennik wyciągania wniosków z pomyłek i uczenia się na błędach (najlepiej cudzych, choć własne są skuteczniejsze, i bolą bardziej). W pracy kieruje się zasadą „Wybieraj mądrze”.

Uwielbia czytać książki (zwykle przy śniadaniu i kolacji). Wolny czas spędza pod żaglami, na rowerze lub na rolkach. Trenuje rolkarstwo szybkie.


reklama własna