13. Justyna Izydorczyk, Michal Reda: O porażkach, które czyhają na lidera zespołu produktowego

Justyna Izydorczyk

strateżka UX, podcasterka w „Obłędnych historiach“

Pasjonatka projektowania usług i doświadczeń. Poszukiwaczka wiedzy o ludziach i ich zachowaniach – tych logicznych i tych mniej.

W swojej pracy – w goodylabs – zgłębia perspektywę biznesową i eksploruje perspektywę konsumencką. A na koniec dnia łączy ze sobą te dwa światy w szczęśliwy związek, współtworząc produkty cyfrowe.

Po godzinach rozmawia o błędach z ludźmi, którzy na koncie mają… wiele biznesowych i projektowych sukcesów. Odczarowuje porażkę. Całość rozmów wydaje w formie podcastu „Obłędne historie“. 

Michal Reda

Partner w firmie consultingowej ProductDiscovery.pro

„Na co dzień pomagam w pracy organizacji i zespołów, które chcą jeszcze szybciej, pewniej i skuteczniej rozwijać swoje produkty i usługi.

Szkolimy, wspieramy w codziennej pracy i ewangelizujemy najlepsze światowe praktyki rozwoju produktów technologicznych (i nie tylko!).

Wierzę, że mieszanka klientocentryczności, różnorodne kompetencje w zespole, nastawianie na powtarzalny proces uczenia się o potrzebach użytkowników i testowanie a nie zakładanie że mamy rację to najlepsza droga do budowania zrównoważonych i wygrywających biznesów.”


reklama własna