25. Przemysław Świercz, Renata Bohdanowicz, Rafał Hampel: Jak małe błędy kształtują duże charaktery?

Niepowodzenie dziecka = porażka rodzica?

Jak z błędami/niepowodzeniami dzieci radzą sobie rodzice?

Niepowodzenie na macie/boisku/parkiecie. Jak to czują dzieci?

Parcie (rodziców) na sukces, komu to potrzebne?

Czemu na własne dzieci wylewamy własne frustracje/porażki?

Jak postępować z małymi sportowcami?

Rola trenerów w propagowaniu kultury uczenia się na błędach.

Przemysław Świercz

Mówca inspiracyjny, zawodnik, trener biznesu, trener mentalny.

https://www.linkedin.com/in/przemysławświercz/

Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywał w centrum sportowo – rekreacyjnym. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu. Zaczynał od nauki zarządzania sobą, kończył na zarządzaniu zespołami. Prowadził szkolenia z obsługi klienta. 

Trener Biznesu. Prowadzi szkolenia z zakresu obsługi klienta, budowania zespołu, komunikacji, motywacji, zarządzania ludźmi i zespołem. 

Trener mentalny. Prowadzi zajęcia indywidualne z zawodnikami oraz pracuje z zespołami sportowymi. 

Mówca motywacyjny. Na swoim koncie wiele konferencji oraz spotkań z zespołami biznesowymi. Mówca na konferencji TEDx w Koszalinie. 

Instruktor wielu dyscyplin sportowych na wyjazdach zimowych i letnich dla dzieci, młodzieży i dorosłych.   

Sekretarz Uczniowskiego Klubu Sportowego SPORTTEAM.

Koordynator Akademii Trenera Sprzedaży. 

Były kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu. Zawodnik Wisły Kraków. 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, wydział Wychowanie Fizyczne, kierunek nauczycielski, instruktor wielu dyscyplin sportowych. Ukończone studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, kierunki:  „Zarządzanie Ludźmi w Firmie” oraz ,,Szkolenie i rozwój”. Absolwent Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.  Licencjonowany konsultant MTQ Family. Instruktor treningu mentalnego dzieci i młodzieży. 

Renata Bohdanowicz

Nauczyciel, sensei aikido w Fudo Shin Aiki Dojo ze stopniem 5 dan.

https://www.linkedin.com/in/renata-bohdanowicz-977783169/

Swoją życiową podróż z aikido rozpoczęła w 1981 roku. Aikido uczyła się od Chiba Sensei, który był założycielem światowej szkoły Birankai. 

Obecnie prowadzi we Wrocławiu szkołę aikido ucząc tej sztuki dorosłych, młodzież oraz dzieci. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Birankai Polska, przewodniczy stowarzyszeniu Specjalistyczne Ognisko TKKF AIKIDO od roku 2015. Często organizuje staże dla uczniów aikido zapraszając najlepszych nauczycieli z całego świata. Latem regularnie zaprasza młodzież i dorosłych na intensywny obóz aikido.  

Rafał Hampel

twórca podcastu „Spokojnie o wnętrzach” Internity Home

https://www.linkedin.com/in/rafalhampel/

https://open.spotify.com/show/4PC6geR6LujyAwt3bnZRKr

Opiekun Architekta, Doradca Klienta w Internity Home (od XI.2020)

W branży wnętrzarskiej nieprzerwanie od 2000 r. W latach 2008-2020 reprezentował marki Axor i Hansgrohe.

Autor i twórca podcastu „Spokojnie o wnętrzach” dostępnego w popularnych aplikacjach podcastowych m.in. Apple Podcast, Google Podcast czy Spotify, a także na stronie www.internityhome.pl

Do rozmów zaprasza przede wszystkim architektów wnętrz, doradców i specjalistów branżowych oraz wykonawców. Pierwszy odcinek podcastu ukazał się 8 lutego 2021 r., a do dziś opublikowano już 40 odcinków.

Pomysłodawca cyklu „Wpadki w łazience” emitowanego na portalu Archidesk. Zwolennik wyciągania wniosków z pomyłek i uczenia się na błędach (najlepiej cudzych, choć własne są skuteczniejsze, i bolą bardziej). W pracy kieruje się zasadą „Wybieraj mądrze”.

Uwielbia czytać książki (zwykle przy śniadaniu i kolacji). Wolny czas spędza pod żaglami, na rowerze lub na rolkach. Trenuje rolkarstwo szybkie.


reklama własna