Jolanta Piela – fuckupy to moje ulubione lekcje

JOLANTA PIELA – przedsiębiorczyni, strateg z dwunastoletnim doświadczeniem marketingu i komunikacji, wykładowczyni. W #NaCudzychBłedach rozmawialiśmy o tym, jak radzi sobie z fuckupami, oraz…

👉 co i dlaczego zmieniło się w jej podejściu do trudnych zadań

👉 jak sobie poradziła po utracie pracy

👉 jakie korzyści daje praca nad strategią i korzystanie z niej

👉 o strategiach dla małych i dużych firm

👉 jak doświadczenia wyniesione z pracy w dużych firmach oraz z własnych porażek pomagają wspierać innych

👉 o początkujących startupowcach i „sprzedawcach marzeń”

… i jeszcze o innych tematach, które wyszły w trakcie spotkania.

Moje doświadczenie zawodowe było bardzo bogate, jednak dopiero kiedy założyłam własną firmę zrozumiałam, z jak wielkim wysiłkiem i presją mierzy się przedsiębiorca. I że w porównaniu z pracownikiem korporacji, nawet wysokiego szczebla, ma o wiele więcej obszarów, którymi musi się zająć i o wiele więcej pułapek, w które może (ale nie musi) wpaść. Dlatego moją misją z  stało się dostarczanie narzędzi do budowania strategii dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują, czyli dla firm należących do małych i średnich przedsiębiorców, ale także tych najmniejszych, którzy na samym starcie nie mają kapitału. Jestem praktykiem biznesu, nie pracownikiem korporacji, dlatego wiem, że potrzebują wsparcia w zrobieniu pierwszych kroków w spełnianiu swojego marzenia o własnym biznesie, a nie inwestować w wielkie modele strategiczne.

Jonanta Piela, cytat ze strony bogowiebiznesu.pl

Jolanta Piela

JOLANTA PIELA

Zaczynała jako dziennikarka prasowa, telewizyjna radiowa, następnie przez około 10 lat pracowała w największych polskich i światowych agencjach reklamowych, aby w końcu stać się przedsiębiorca i założyć swoją własną firmę Good Division.

Jest wykładowcą i twórcą własnego kierunku studiów podyplomowych związanych z przedsiębiorczym podejściem do strategii w budowaniu własnej firmy i jej siły na rynku.

Angażuje się w liczne programy akceleracyjne skierowane do młodych przedsiębiorców.

Pracowała dla największych światowych i polskich firm, jednak jej serce skradły firmy technologiczne, przemysłowe oraz sektor małych i średnich przedsiębiorstw bo tam czuje, ze może wyprowadzić realną zmianę i tam przemyślane działanie strategiczne jest w stanie budować silną i zdrową przedsiębiorczość.

Więcej o tym, czym zajmuje się Jola, znajdziecie na stronach bogowiebiznesu.pl oraz zabojczaoferta.pl


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Podcast

Słuchaj też na:

* W ramach projektu #NaCudzychBłędach namawiamy doświadczonych profesjonalistów – przedsiębiorców, menedżerów, specjalistów czy ludzi nauki do podzielenia się swoimi doświadczeniami wyniesionymi z podejmowanych działań, badań czy obserwacji. Zgodnie z misją Fundacji Dobra Porażka interesują nas nauki wyniesione z popełnionych błędów i przeżytych porażek. Zapraszamy naszych mówców, aby podzielili się nimi jako biznesowymi i życiowymi lekcjami.

Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Napisz do nas!


reklama własna