O kobiecie, która z porażkami jest na „Ty”! Magdalena Sipowicz.

Człowiek – wulkan energii, którego wszędzie jest pełno, pełna optymizmu, wiary, nadziei, zawsze rozpromieniona. Już sama rozmowa z nią sprawia, że zapominamy o całej reszcie świata. Inspiruje, edukuje, tłumaczy. A jej życie to motywująca lekcja.

Zapraszamy do wysłuchania, zasłuchania się i obejrzenia rozmowy, w której naszym gościem była Magdalena Sipowicz.

Rozmawiamy o życiu, pracy, codzienności, tej sferze przyziemnej ale i również tej duchowej. O odnajdywaniu swojej drogi, równowagi zewnętrznej i wewnętrznej, byciu sobą i o tym w jaki sposób to wszystko łączą porażki – a raczej lekcje z głębokim przesłaniem.

Z rozmowy z Magdy z Magdą dowiecie się również:

👉 Jak zamienić porażkę, wpadkę, kryzys w lekcję i wyciągnąć z niej wnioski na przyszłość?

👉 Jaka jest metoda, sposób Magdaleny Sipowicz na naukę na błędach?

👉 Czego można się nauczyć dzięki własnym ograniczeniom?

👉 Jak odnaleźć drogę do akceptacji wewnętrznej i zewnętrznej?

Dajcie się zabrać w inspirującą podróż i niech z tej rozmowy każdy weźmie coś dla siebie ❤

Magdalena Sipowicz foto

Magdalena Sipowicz

Dyplomowana tłumaczka polskiego języka migowego, działająca od kilkunastu lat w środowisku Głuchych. Aktualnie pełni funkcję prezes Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego. Specjalizuje się w tłumaczeniach akademickich, konferencyjnych.

Kocha muzykę, sztukę i taniec, a swój warsztat coraz częściej ma okazję doskonalić również w tłumaczeniach artystycznych. Interesuje ją rozwój świadomości. Regularnie praktykuje medytację.

Ma własną firmę Migowe Laboratorium. Stale współpracuje między innymi z Małopolskim Instytutem Kultury, Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Muzeum Etnograficznym, Cricoteką, Operą Krakowską oraz Teatrem im. J. Słowackiego. Współpracuje również z krakowską fundacją Między Uszami.

Prywatnie żona i mama dwójki cudownych dzieci.

Posłuchaj rozmowy

Podcast

Słuchaj też na:


reklama własna