Opowiedz.to – czyli jak wreszcie wykrztusić z siebie porażkę

Każdy z nas staje co dzień na scenie. Tej mniejszej – przed kolegami, na spotkaniach, zebraniach, rozmowach czy tej większej – na konferencjach, sympozjach. Każdy z nas ma coś do powiedzenia i chce się pokazać z jak najlepszej strony, ale co jeżeli przydarzy się ups…..?

W rozmowie z Anną Kędzierską i Maćkiem Cichockim – teamem Opowiedz.to – odkrywamy przed Wami karty jak: 

  • wyjść obronną ręką z porażek scenicznych 
  • poradzić sobie z towarzyszącymi nam emocjami 
  • niekoniecznie należy iść drogą od przedszkola do Opola 😊 

Ale oprócz tego mamy dla was kilka Asów. 

🤔 Zastanawialiście się kiedyś, czy po gafie popełnionej przed publicznością można wyjść obronną ręką? 

🙄 Czy porażka na scenie może nas czegokolwiek nauczyć oprócz tego, że zaleje nas fala wstydu i salwa śmiechu? I że niby mamy z tego wyciągnąć wnioski? Ale czy na pewno? 

😎 Czy na pewno można przewidzieć albo uniknąć porażki? I o co chodzi, jeżeli mówimy, że porażka ma swoich przyjaciół? 

Zżera Was już ciekawość? No to zapraszamy do posłuchania rozmowy na trzy głosy. Rozmowy otwierającej wiele drzwi, okien i furtek, które mamy w głowie. Rozmowy, a raczej opowieści, którą snują dla Was nasi rozmówcy. Rozmowy, w której usłyszycie, że tych dwoje lubi porażki… 

Zapewniamy, że będzie merytorycznie i z humorem, a Maciej i Anna z Opowiedz.to będą malować słowem! 

Maciek Cichocki

storyteller, twórca narracji, trener biznesu, ekspert w obszarze zmiany w biznesie

„Tworzę i opowiadam historie, które dają do myślenia. Projektuję narracje, które wspierają zmiany, skłaniają do refleksji i działania. Pomagają osiągnąć cel i kreować odczucia klientów. Opowiadanie towarzyszy mi od zawsze. Od 17 lat to mój sposób na życie. W liczbach oznacza to ponad 12.000 godzin pracy na większych i mniejszych scenach, blisko 40 projektów e-learningowych, setki poprowadzonych prezentacji i dziesiątki scenariuszy napisanych dla innych.”

Anna Kędzierska

gryzmografka, psycholog, trenerka biznesu, ekspertka wystąpień publicznych

„10.000 godzin przepracowanych na salach szkoleniowych, 9 lat wystąpień w mediach, 21 projektów webinarowych i prelekcji na konferencjach dla środowiska medycznego. Wystąpienia publiczne to moja codzienność od lat. Wszystkie mają jeden wspólny mianownik –klarowny przekaz, który skutecznie przykuwa uwagę słuchaczy. Moim wyróżnikiem stały się prezentacje wzbogacone odręcznymi wizualizacjami. To sprawdzony prze mnie sposób na opakowanie merytoryki z zakresu kompetencji miękkich. Od 5 lat rysuję filmy i prezentacje.”

Posłuchaj rozmowy z Opowiedz.to

Podcast

Słuchaj też na:


reklama własna