FORSA. Takiej książki o pieniądzach jeszcze nie było! 

Jak zabezpieczyć finansowo dziecko na przyszłość? Najlepiej wyposażyć je w wiedzę, dzięki której będzie wiedziało, jak sobie poradzić! Poznajcie książkę o finansach dla młodszych czytelników, z której dowiedzą się, jak zarabiać pieniądze i… co dalej z nimi robić.

„FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym”

Chcielibyście założyć kiedyś biznes? Mądrze robić ZAKUPY? Myślicie o OSZCZĘDZANIU? A może chcecie WYDAĆ większą kwotę na coś fajnego? Tak czy owak przyda się wam FORSA w kieszeni! 

Zakumplujecie się z odsetkami i podatkami, poznacie skuteczne sposoby na oszczędzanie oraz poznacie historie młodych przedsiębiorców. Poznacie też historię pieniądza: od starożytnych form płatności po kryptowaluty.  

Kryzys gospodarczy, kryptowaluty, karty kredytowe? Nawet niektórzy dorośli nie do końca wiedzą, z czym to się je. Dzięki tej książce nie dacie się oszukać lichwiarzom, agresywnemu marketingowi i umowom pisanym drobnym druczkiem. Wiedza to inwestycja na całe życie! 

 W tej zwięzłej, bogato ilustrowanej książce znajdziecie całą wiedzę potrzebną do tego, by zacząć rozsądnie zarządzać swoimi finansami. Po co to robić? Im wcześniej nabierzecie zdrowych nawyków w kwestii swojej kasy, tym lepiej dla was. I dla świata – bo dzięki pieniądzom możecie także wspierać ważne dla was inicjatywy i zmieniać rzeczywistość.  

Razem z Rashmi Sirdeshpande – prawniczką i autorką popularnych w wielu krajach książek dla dzieci – odkryjecie fascynujący świat pieniędzy. Dowiecie się, czym naprawdę są, dlaczego się LICZĄ, jak je WYDAWAĆ i jak zrobić z nich najlepszy UŻYTEK. Korzystając z FORSY w dobrym celu, zyskujecie moc zmieniania nie tylko własnego życia, lecz także świata!

Zamów książkę w najlepszej cenie już teraz!
Ta książka to inwestycja na całe życie! 
https://bit.ly/rs-forsa  

Napisana z humorem i przystępna książka, która pomoże młodym czytelnikom nabrać pewności siebie i wykształcić pozytywne nastawienie do pieniędzy. Lektura dla całej rodziny!

Chcielibyście założyć kiedyś BIZNES? Mądrze robić ZAKUPY? Myślicie o OSZCZĘDZANIU? A może chcecie WYDAĆ większą kwotę na coś fajnego? Tak czy owak przyda się wam FORSA w kieszeni!

FORSA to sześć wciągających rozdziałów, z których dowiecie się, jak zarabiać pieniądze i co dalej z nimi robić. Poznacie historię pieniądza: od starożytnych form płatności po kryptowaluty. Zakumplujecie się z odsetkami i podatkami i opanujecie skuteczne sposoby oszczędzania i tworzenia prostego domowego budżetu. W tej zwięzłej, bogato ilustrowanej książce znajdziecie całą wiedzę potrzebną do tego, by zrozumieć świat finansów i nabrać zdrowych nawyków w zarządzaniu pieniędzmi. Ta książka to inwestycja na całe życie!

Zobacz przykładowe strony

Dziękujemy wydawnictwu Insignis Media za udostępnienie książki.


reklama własna