Webinary

Pracownika za błąd zwolnić, czy… awansować?

Pani Stefania popełniła błąd – wypłaciła dużą sumę pieniędzy osobie, która podawała się za stałego kontrahenta firmy, w której pracuje. Pierwsza myśl jej szefa: ZWOLNIĆ! Jaka jest Twoja pierwsza myśl?

Absurdy benefitów pracowniczych

Co powiecie na takie benefity pracownicze jak „miła atmosfera w pracy”, „wypłata zawsze na czas” czy „młody zespół i rodzinna atmosfera”? Albo „praca, którą kochasz” za 120 zł za miesiąc? Albo „raz w miesiącu dzień wolny dla zwierzaczków”? „Darmowe ksero”? „Dzień zupy”? Z jakiego powodu w ogłoszeniach o pojawiają się takie cymesy?

Sztuka słuchania to gotowość do porażek

Zapraszamy do obejrzenia/posłuchania zapisu spotkania z Tobiaszem Majstrenko! „Aktywne słuchanie kojarzy się głównie z sprzedażą i badaniem potrzeb klienta. Niektórzy mogą je kojarzyć też z technikami wpływu na innych. Jednak aktywne słuchanie to, tak naprawdę, słuchanie innych wedle tego, jak Ty ich słyszysz. Możesz zapytać: 'No, przecież, co? Na co dzień to robię.’ No właśnie, […]

Spotkanie z kartami Failowship #1

Porozmawiajmy o tym, na czym polega trudność w mówieniu o WŁASNYCH błędach i porażkach? Jak sobie z takimi trudnościami poradzić? W czym mogą tutaj pomóc karty Failowship? Zapraszamy na spotkanie!