Webinary

Jolanta Piela – fuckupy to moje ulubione lekcje [webinar, 13.04.2021, 19:00]

JOLANTA PIELA – przedsiębiorczyni, strateg z dwunastoletnim doświadczeniem marketingu i komunikacji, wykładowczyni. W #NaCudzychBłedach będziemy rozmawiali o tym, jak:

Jak zabić swój biznes, zanim go odpalisz? [zapis webinaru]

Dowiedz się skąd brać pomysły na biznes i jak je skutecznie testować. Dariusz Żuk, założyciel i CEO AIP, w rozmowie z Jarkiem Łojewskim na temat tego, jak generować pomysły biznesowe, weryfikować je bez ponoszenia wysokich kosztów oraz rozwijać swój biznes, ucząc się na własnych błędach.

02. WOJCIECH GLAC: Neurobiologia fuckupu, czyli co porażka robi z naszym mózgiem?

Wojciech Glac był naszym gościem na Dniu Porażki 2020. Poprosiliśmy aby opowiedział o tym, co lubi najbardziej – jak ludzki mózg funkcjonuje w różnych sytuacjach. A skoro Dzień Porażki, to oczywiście historia Wojtka dotyczy tego kontekstu!

Jak dobrze zrobić lessons learned lub retrospekcję [wideo]

Dobrze jest uczyć się na błędach i… sukcesach! 🧐 Można na cudzych, ale bardziej chyba zapadają nam w pamięć własne. Posłuchajcie, jak skutecznie wykorzystać przeżyte doświadczenia do usprawniania pracy własnej czy zespołu.

Patrycja Załuska: Start i re:start kariery, czyli na co uważać rozpoczynając i zmieniając pracę?

Jeśli jesteś młodym człowiekiem, który przygotowuje się do rozpoczęcia pierwszej pracy, albo już pracujesz, ale zastanawiasz się nad zmianą ścieżki kariery zawodowej – koniecznie wysłuchaj rozmowy #NaCudzychBłędach z Patrycją Załuską.

Bolesław Drapella

Bolek Drapella: Od małego do wielkiego. Pułapki rozwoju organizacji

Zapraszamy na rozmowę #NaCudzychBłędach z Bolkiem Drapellą. Przedsiębiorcą, z 20-letnim doświadczeniem w e-biznesie. Menedżerem, który przeprowadził międzynarodową korporację przez wzrost z 50 do 600 pracowników. Mentorem wspierającym początkujących i doświadczonych przedsiębiorców, zarządzających firmami różnej wielkości.

Dr Agnieszka Bolikowska: Popełnienie błędu to nie koniec świata, ale początek czegoś nowego

Znacie pewnie slow life czy slow food. A co powiecie na slow learning? Nie zdradzę Wam tego, co ono oznacza. Zrobiła to dr Agnieszka Bolikowska w kolejnej rozmowie #NaCudzychBłędach! Rozmawialiśmy też o bestsellerowej książce “Jak wreszcie zacząć mówić w języku obcym?”, której jest autorką.

Tomasz Manikowski: Jak robić biznes po ludzku i radzić sobie z własnymi ograniczeniami

Nazywa się Manikowski. Tomasz Manikowski. Posiada niesamowitą energię i jeszcze większe poczucie humoru. Przed osiąganiem celów, które sobie stawia, nie powstrzymują go takie przeszkody (?) jak brak nóg i prawego przedramienia. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu swoimi ograniczeniami został mistrzem świata w pływaniu długodystansowym, posiadaczem licencji kierowcy wyścigowego, szczęśliwym mężem i tatą.

Igor Mróz: Fuckupy, bullshity i pułapki, czyli proste życie Project Managera

Nie ma to jak nauka na fuckupach i porażkach, byle nie na bullshitach. My to wiemy i też to wie Igor Mróz, który był gościem naszego webinaru. Kto nie był na żywo, ten trąba ?? Ale nic straconego. Jesteśmy przewidujący, i mamy nagranie. A podczas ponad 60 minut usłyszycie m.in. o: ? GIGA fuckupie, ? […]

Maciej Sasin: Jak unikać fuckupów prowadząc biznes?

Maciej Sasin to doświadczony trener, coach, konsultant rozwoju organizacji oraz założyciel firmy Akademia Rozwoju Kompetencji. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozwojem organizacji: budowaniem zaangażowania pracowników, efektywnością pracy w organizacji i modelami skutecznej sprzedaży. Zapraszamy do posłuchania lub obejrzenia zapisu rozmowy z Maciejem.