Igor Mróz: Fuckupy, bullshity i pułapki, czyli proste życie Project Managera

Nie ma to jak nauka na fuckupach i porażkach, byle nie na bullshitach. My to wiemy i też to wie Igor Mróz, który był gościem naszego webinaru. Kto nie był na żywo, ten trąba ?? Ale nic straconego. Jesteśmy przewidujący, i mamy nagranie. A podczas ponad 60 minut usłyszycie m.in. o: ? GIGA fuckupie, ? jak jeść słonia łyżeczką, ? czym jest serce projektu, ? jak Igor się sprzedał, ⬜ czy tabelka może pomóc ???

Igor Mróz to doświadczony Project Manager a także krzewiciel filozofii antykruchości. Pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. Obecnie prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą o nazwie, która o jego podejściu do zarządzania mówi wszystko: Zero Bullshit Management.

Nasz gość nie lubi długich notek biograficznych. Jego zdaniem mało kto je czyta i szkoda lasu. Kiedy widzi w BIO jakiegoś eksperta długą listę ukończonych kursów i zdobytych certyfikatów, zawsze przypomina sobie wszystkich beznadziejnych menedżerów, jakich spotkał na swojej drodze i którzy też je mieli.

Tym razem nie będziemy rozmawiali o tym, jak (nie)rozpoczynać kariery menedżera projektów, ale o fuckupy i bullshitach w zarządzaniu projektami, z którymi Igor się zetknął (ale też i popełnił) w swojej bogatej karierze zawodowej.

Porozmawiamy o tym, jakie błędy można popełnić, jak się z nich wykaraskać lub uniknąć. Będzie o relacjach w projektach, oczekiwaniach odbiorców/klientów, współpracy i innych zjawiskach mających miejsce w trakcie wydarzenia zwanego projektem.

Będzie też czas na refleksję dotyczącą pułapek rozwoju osobistego. Cytując Igora: „Spinasz się więc, kombinujesz i zaczynasz powoli drapać wyżej, dzięki czemu zaczynasz radzić sobie lepiej we wszystkich dziedzinach życia. A to w naturalny sposób rodzi apetyt na więcej. Jednak prawie nikt z guru samorozwoju nie ostrzega, że jak z każdym apetytem można przegiąć, przejeść się i dostać niestrawności.”

Czym może skończyć się taka niestrawność? Jak do niej nie dopuścić?

Posłuchajcie naszej rozmowy!

Słuchaj

Zapis rozmowy w formie podcastu pojawi się wkrótce.

OglądajPrzeczytaj artykułu Igora, o którym mówiliśmy w trakcie rozmowy…

#NaCudzychBłędach – zobacz wszystkie rozmowy!